Yükleniyor...
Hizmet

Antika Taşıma

Antika Taşıma

Antika Taşıma konusunda en iyi ve köklü firma olarak ürünlerinizin garantili ve sigortalı taşınacağının sözünü ve teminatını veriyoruz. Bizimle çalışarak antika ve sanat eseri taşıma hizmetlerinizi içiniz rahat ve huzurlu taşımanın rahatlığını yaşayacaksınız. ERAY Nakliyat uzun yıllardır sunmuş olduğu antika ve sanat eseri taşıma hizmetine her zaman olduğu gibi en iyisini sunarak devam etmektedir.

ERAY Nakliyat olarak antika taşımacılığı hizmetimizle, antika eşyalarınızı gönül rahatlığı ile taşıyabilirsiniz. Geçmişin verdiği birikim ve tecrübe ile ve şu anki profesyonelliğimizin birleşimi sonucunda mükemmel bir nakliyat hizmeti sunuyoruz. Antika ve sanat eseri taşımacılığı konusunda Türkiye’nin en iyi nakliye firmasıyız. ERAY nakliyat olarak iyi bir hizmeti sunabilmek için gerekli olan bütün donanım ve gereksinimlere sahibiz. Antika eşyaların taşınabilmesi için anlaşmalı olduğumuz marangoz atölyelerinde ürünlerinize özel ve uyumlu olan ölçülerde taşıma sandıkları oluşturuyoruz. ERAY antika taşıma servisi sayesinde antika eşyalarınızı büyük bir hassasiyet ve titizlikle taşıyor ve yeni adreste kuruyoruz.

Antika Nakliyat
Antika eşyalarınızı taşımacan önce uzman personelimiz tarafından yerinde ziyareti ve keşfi yapılır. Bu sırada eşyanın nasıl ve ne şekilde taşınması gerektiği kararlaştırılır. En iyi nakliye sonucunu elde edebilmek için planlama ve programlama yapmaktayız. ERAY antika ve sanat eseri taşıma servisi her zaman ücretsiz ekspertiz hizmeti ile sizlere hizmete hazırdır.

Ambalajlama ve paketleme sistemlerimiz tamamı ile profesyoneldir. Sandıklama sistemi ile nakliye hizmetini gerçekleştiriyoruz. Antikaların boyutu ve hassasiyet durumuna göre eşyaların özel ambalaj ve paketleme ürünlerini oluşturuyoruz. Genel olarak kullandığımız malzeme sandıktır.

Sanat Eseri ve Tablo Taşıma
ERAY antika ve sanat eseri taşıma servisleri için kullandığımız araçlar ve mazelemler hassas taşıma için özel tasarlanmıştır. Eşyalarınızın paketlenerek taşınmaya hazır bir şekle getirilmesi ile taşınacağı araçlar ve taşıyıcı personeller de son derece önemlidir.

ERAY Sanat eserleriniz boyutlarına göre özel hazırlanan kaplama çerçeveleri ile taşınmaktadır.

Yumuşak hava baloncuklu naylonlar graft kağıtları diğer yumuşatıcı ve koruyucu ürünlerle paketliyoruz.

Bütün taşıma süreci boyunca eşyalar sigortalanmaktadır. Sigortalanma ve bedeli sözleşmede yazılmaktadır.


Hizmet Görselleri


Facebook'da Biz


HİZMETLERİMİZ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ ALMAK İSTER MİSİNİZ?

Bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.

WhatsApp Yaz Hemen Ara