Yükleniyor...
Hizmet

Ev Taşıma

Ev Taşıma

Ev Taşıma Hizmetleri ERAY Nakliyat
ERAY Nakliyat Ev taşıma hizmeti ile çalışarak içinizin ferahlatacağı hizmeti alın. Taşıma ve kurulum hizmetlerimizi profesyonel ambalajlama birleştirdik. Sigortalı ev ve iş yeri taşıma depolama hizmeti sunan firmamızın ERAY evden eve nakliyat hizmetleri. Profesyonel Nakliyat hizmetimizi daha ekonomik fiyatlarla birinci sınıf kalitede alabilirsiniz. Müşterilerimizin bizden memnun kalabilmesi için çağın gereksinimleri hedefinde sürekli kendimizi yeniliyoruz.

Sigortalı Eşya Taşıma
Sertifikalı Marangoz
Elektrik ve Tesisatçı
Profesyonel Ambalaj
Profesyonel Paketleme
Hijyen Kurallarına Uygun
Sigortalı ve Profesyonel Kadrolar

ERAY Ev Taşıma Garantisi
ERAY Firma çalışanlarımızın tamamı işlerinde uzman kişilerden oluşmakta ve en iyileri arasından seçilmektedir. Evden eve nakliyat hizmetimiz anahtar teslimi niteliktedir. ERAY Nakliye, evden eve nakliye firmaları arasında yol gösterici nitelikte hizmet veren firmamız, aynı zamanda nakliyat sektörünün büyümesi ve gelişmesi konusunda elinden geleni yapmaktadır. Ev taşıma hizmetimiz İstanbul başta olmak üzere Türkiye içerisinde bütün noktalara mevcuttur. Müşterilerimizin talepleri bize nereden gelirse gelsin, hizmet için her zaman hızlı pratik olarak belirtilen adreste oluyoruz.

Tek yapmanız gereken bizleri arayarak taşınması gereken ürünlerinizin olduğunu söylemektir. ERAY evden eve nakliyat sigortası ile ve profesyonel hizmeti ile eşyalarınızı garantili taşıyın. En iyi ve köklü evden eve nakliyat firması olan ERAY Nakliyat ile çalışmanın rahatlığını yaşayın.

En iyi nakliyat firması olarak ERAY Nakliye hizmetinizde. ERAY villa taşıma ya da ev taşıma konu ne olursa olsun, biz yanınızdayız. ERAY içerisinde ofis taşıma hizmetimiz de mevcuttur. Taşınacak olan ofisinizin ücretsiz keşfini önceden yapıyoruz.


Hizmet Görselleri


Facebook'da Biz


HİZMETLERİMİZ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ ALMAK İSTER MİSİNİZ?

Bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.

WhatsApp Yaz Hemen Ara